zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Olchovia Olchowa
3:1
Olimpia Nockowa
Piast Wolica Piaskowa
4:1
Gród Będziemyśl
Błękitni II Ropczyce
4:2
Borkovia Borek Wielki
Korona Góra Ropczycka
3:3
MULKS Pustynia
LZS Mała
2:3
Baszta Zawada
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Borkovia Borek Wielki
3:1
Piast Wolica Piaskowa
Gród Będziemyśl
1:2
Olchovia Olchowa
Olimpia Nockowa
2:1
Korona Góra Ropczycka
Baszta Zawada
2:3
MULKS Pustynia
LZS Mała
0:1
Błękitni II Ropczyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Olchovia Olchowa
4:2
Borkovia Borek Wielki
Piast Wolica Piaskowa
1:0
LZS Mała
Błękitni II Ropczyce
4:2
Baszta Zawada
Korona Góra Ropczycka
0:2
Gród Będziemyśl
MULKS Pustynia
1:0
Olimpia Nockowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gród Będziemyśl
1:4
MULKS Pustynia
Borkovia Borek Wielki
1:1
Korona Góra Ropczycka
Błękitni II Ropczyce
0:3
Piast Wolica Piaskowa
Baszta Zawada
0:1
Olimpia Nockowa
LZS Mała
4:1
Olchovia Olchowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Olchovia Olchowa
2:2
Błękitni II Ropczyce
Piast Wolica Piaskowa
3:0
Baszta Zawada
Olimpia Nockowa
2:1
Gród Będziemyśl
Korona Góra Ropczycka
0:2
LZS Mała
MULKS Pustynia
2:1
Borkovia Borek Wielki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Borkovia Borek Wielki
3:0
Olimpia Nockowa
Piast Wolica Piaskowa
0:2
Olchovia Olchowa
Błękitni II Ropczyce
5:0
Korona Góra Ropczycka
LZS Mała
4:2
MULKS Pustynia
Baszta Zawada
4:3
Gród Będziemyśl
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gród Będziemyśl
0:5
Borkovia Borek Wielki
Olchovia Olchowa
1:2
Baszta Zawada
MULKS Pustynia
1:1
Błękitni II Ropczyce
Olimpia Nockowa
3:2
LZS Mała
Korona Góra Ropczycka
1:2
Piast Wolica Piaskowa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Mała
1:1
Gród Będziemyśl
Olchovia Olchowa
4:0
Korona Góra Ropczycka
Piast Wolica Piaskowa
1:0
MULKS Pustynia
Błękitni II Ropczyce
1:1
Olimpia Nockowa
Baszta Zawada
0:0
Borkovia Borek Wielki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gród Będziemyśl
1:2
Błękitni II Ropczyce
Borkovia Borek Wielki
5:0
LZS Mała
MULKS Pustynia
1:0
Olchovia Olchowa
Olimpia Nockowa
4:1
Piast Wolica Piaskowa
Korona Góra Ropczycka
3:2
Baszta Zawada
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Borkovia Borek Wielki
2:0
Błękitni II Ropczyce
Gród Będziemyśl
5:2
Piast Wolica Piaskowa
Olimpia Nockowa
1:3
Olchovia Olchowa
MULKS Pustynia
1:0
Korona Góra Ropczycka
Baszta Zawada
1:1
LZS Mała
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Olchovia Olchowa
0:2
Gród Będziemyśl
Piast Wolica Piaskowa
1:0
Borkovia Borek Wielki
Korona Góra Ropczycka
2:3
Olimpia Nockowa
MULKS Pustynia
3:1
Baszta Zawada
Błękitni II Ropczyce
2:0
LZS Mała
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gród Będziemyśl
3:0
Korona Góra Ropczycka
Borkovia Borek Wielki
1:1
Olchovia Olchowa
Olimpia Nockowa
1:1
MULKS Pustynia
Baszta Zawada
1:0
Błękitni II Ropczyce
LZS Mała
0:2
Piast Wolica Piaskowa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Olchovia Olchowa
5:1
LZS Mała
Piast Wolica Piaskowa
2:3
Błękitni II Ropczyce
Olimpia Nockowa
5:3
Baszta Zawada
Korona Góra Ropczycka
5:2
Borkovia Borek Wielki
MULKS Pustynia
2:1
Gród Będziemyśl
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gród Będziemyśl
0:3
Olimpia Nockowa
Borkovia Borek Wielki
1:2
MULKS Pustynia
Błękitni II Ropczyce
1:5
Olchovia Olchowa
Baszta Zawada
4:2
Piast Wolica Piaskowa
LZS Mała
5:0
Korona Góra Ropczycka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Gród Będziemyśl
2:0
Baszta Zawada
Olchovia Olchowa
1:0
Piast Wolica Piaskowa
Olimpia Nockowa
3:2
Borkovia Borek Wielki
Korona Góra Ropczycka
2:2
Błękitni II Ropczyce
MULKS Pustynia
6:1
LZS Mała
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Borkovia Borek Wielki
2:8
Gród Będziemyśl
Piast Wolica Piaskowa
2:1
Korona Góra Ropczycka
Błękitni II Ropczyce
1:1
MULKS Pustynia
Baszta Zawada
2:3
Olchovia Olchowa
LZS Mała
2:4
Olimpia Nockowa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Borkovia Borek Wielki
4:1
Baszta Zawada
MULKS Pustynia
1:2
Piast Wolica Piaskowa
Gród Będziemyśl
2:1
LZS Mała
Olimpia Nockowa
5:0
Błękitni II Ropczyce
Korona Góra Ropczycka
1:2
Olchovia Olchowa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Baszta Zawada
2:1
Korona Góra Ropczycka
LZS Mała
3:1
Borkovia Borek Wielki
Olchovia Olchowa
8:0
MULKS Pustynia
Piast Wolica Piaskowa
1:4
Olimpia Nockowa
Błękitni II Ropczyce
0:4
Gród Będziemyśl
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij